Nano Tekstil ve Deri kaplaması” tekstil ve tüm kâğıt ürünlerde su ve yağ iticiliği sağlamak için kullanılan su bazlı bir sızdırmazlık ürünüdür. Ürün liflerin çevresinde gözle görülemeyen ince bir yüzey filmi oluşturur. Su iticilik etkisi sayesinde işleme konulan tekstil ürünlerinde veya kâğıt ürünlerde , suyun etkisiyle oluşan nemlenme hızı ile kurum, kahve vb. yoğun kir izi yapan maddelerle tekrar kirlenme özelliği önemli oranda düşürülür.

" Nano.G.Tech Tekstil ve Deri kaplaması" ürünümüz ile kumaş ve deri ürünlerindeki her lif gözle görülmeyen ve yapışmayı önleyen bir kaplama ile kaplanır. Bu koruma sayesinde kirler kumaşa yapışamaz ve nemli kirler lifler tarafından emilemez. Ürünün tatbik edildiği tekstillerde su, kahve, leke bırakan kırmızı şarap ve hatta yağlı soslar damlacıklara dönüşerek kumaştan ayrılırlar. En zor lekeler bile iz bırakmadan, zahmetsizce uzaklaştırılabilir. Deri giysiler, sırt çantaları, tenteler, güneş şemsiyeleri vs. yağmurun her yağışında kendiliklerinden temizlenirler.

Bir diğer önemli nokta " NanoArt  Nano Tekstil ve Deri kaplaması" ürünü uygulanmış liflerin cilde hiçbir etkilerinin olmaması ve nötr olmalarıdır. Ürün kimyasal çözeltiler içermez, su esaslıdır ve çevre dostudur.

" Nano.G.Tech Tekstil ve Deri kaplaması" ürünü yünlü, ipekli, sentetik ve deriden mamul giysiler için kirleri iten, görünmeyen ideal bir kaplama malzemesidir. Ayrıca işleme tabi tutulan malzemelerin hava alışlarında, ele gelişlerinde ve görünümlerinde hiçbir değişiklik olmaz. " Nano.G.Tech Tekstil ve Deri kaplaması " ürünü her türden kumaşa uygulanabilir. Bunlar en hassas ipekten imal edilmiş giysilerden, pamuklu giysilere kadar uzanır (Takım elbiseler, ceketler, gömlekler, bluzlar, sakolar, kravatlar, pantolonlar, egzersiz giysileri, blucinler, mantolar, pardösüler, motosiklet üzerinde giyilen giysiler, anoraklar, deri giysiler ve hatta en dayanıklı giysilerden sayılan safari giysilerine bile tatbik edilebilir).

" Nano.G.Tech Tekstil ve Deri kaplaması" ürünü tüketim malzemelerindeki kumaşlar üzerinde de etkilidir, nemi iterler ve kuru kalmaları daha uzun sürer. Yağ, kahve ve diğer lekeler " Nano.G.Tech Tekstil ve Deri kaplaması " ürünü kullanıldığı takdirde mazide kalırlar.

Nano Teknolojisinin bu yeni lif koruma ürünü giysilerinize çamur, kir ve lekelerden korur ve aynı zamanda gözle görünmez. Bu ürün giysinizin görünümünü ve hava alma işlevini etkilemez, rengini değiştirmez. Bakımı kolaydır. Ütüleme işlemi bile " Nano.G.Tech Tekstil ve Deri kaplaması" ürününe zarar vermez.

AVANTAJLARI

 • Kullanımı basittir

 • Oluşan Kirler su ile temizlenir

 • Hava alma işlemi olduğu gibi kalır

 • Tüm tekstil ürünleri için uygundur

 • Nano tüm tekstil ürünlerine sürekli bir form sağlar

 • 40°C ye kadar olan yıkama sıcaklıklarına dayanıklıdır

 • Çay, kahve, kırmızı şarap, ketçap vs. lekelerini önler

 • Tekstil ürünlerini ve derileri uzun süre su, kir ve yağdan korur

 

 

KULLANIM ALANLARI

Ayakkabılar / Çocuk ayakkabıları:
Ayakkabılar yıpranmaya en çok maruz kalan giysilerdir . İnsan aniden bozuk ve yağışlı bir havaya maruz kalırsa yalnız ayakkabıları ıslanmakla kalmaz, çorapları ve ayakları da ıslanır. Bunun neticesinde soğuk algınlığına yakalanmak söz konusudur. Bu nedenle böyle bir durum meydana gelmeden önce ayakkabılarınızı ürünümüzle kaplamanızı tavsiye ediyoruz. Ancak yağlanmış ayakkabılarda bu ürünün kullanılmaması gerekir, zira yağlar Nano’ nun düşmanıdır.

 • Ayakkabı şirketleri ve ayakkabıcılar için idealdir

Yürüyüş giysileri ve ceketler:
Yürüyüş yaptığınız giysilerinize kaplama yapmak çok mantıklı bir iş olacaktır zira kumaşa Nano tatbik edildikten sonra hava alma kabiliyeti eskisi gibi olacak ve yağmur kumaşın yüzeyinde kalacaktır. Cildiniz nefes alacak, ıslanmayacak ve soğuk algınlığına yakalanmayacaksınız.

 • Perakende Tekstil ticareti için idealdir

Tenteler, Güneş şemsiyeleri, Üstü açılır arabalar:
Birçok tente, güneş şemsiyeleri ve üstü açılır arabalarda bir zaman sonra rutubet nedeniyle küf oluşmaya başlar. Bu arada tente ve güneş şemsiyelerinin sıcak ve güneşli havalarda insanlara gölgeli bir yer sağlama maksadı taşıdığı da unutulmamalıdır. Ancak insanlar tente ve güneş şemsiyelerini kullandıktan sonra bunları kapamayı genellikle unutmaktadırlar. Sonuçta şemsiyeler yağmur yağınca ıslanırlar ve üzerinde hoş olmayan lekeler ve küfler oluşur. Bunun önüne tekstil ve deri Nano kaplaması ile geçilebilir.

 • Körüklü araba satıcıları, güneş ve tente imalatçıları için idealdir

Üniformalar:
Müzik orkestraları bazen yağmura maruz kalırlar. Böyle durumlarda bayramlarda ve gösterilerde müzik orkestrasının yağmur nedeniyle gösterisine son vermemesi gerekir. Tekstil kaplamamız sayesinde yağmur üniformalardan damlacıklar halinde süzülür ve liflere nüfuz etmez. Polisler de sıklıkla yağmura maruz kalırlar. Onlara da bu gibi durumlarda Nano kaplamamız yardımcı olacaktır.

 • Kurumlar ve resmi hizmetler için idealdir.

Ski / Kayak giysileri:
Kış sporlarında kullanılan tekstil ürünlerine kaplama tatbik edilmesinin önemli avantajları bulunmaktadır. Zira burada kullanılan giysiler aşırı şartlara maruz kalırlar. Giysinin üst kısmı sık sık ıslanır. Ağırlık oluşur ve cildin yeterince solunum yapamaması nedeniyle insan terlemeye başlar. Tekstil kaplaması ürünü ile öncelikle suyun üst tabakaların içine nüfuz etmesi önlenir.

 • Spor ürünleri perakendecileri ve kurumları için idealdir

 

Kostüm, Giysi ve Kravatlar:
Düğün, doğum günü gibi kutlamalarda insanın başına sıkça gelen olaylardan biri de üzerlerine pasta veya şarap dökmeleridir. Bu durumda uygun bir temizlik maddesi her zaman mevcut olmayab ilir veya olsa bile lekenin uzaklaştırılması için yeterli olmayabilir. Bu gibi durumlarda kaplama malzememiz imdadınıza yetişecektir. Çorba yalnızca kumaşın üzerinde kalacak ve yağ kumaşın liflerine nüfuz edemeyecektir. Kuvvetli bir silkelenme ile kutlamaya devam edebilirsiniz. İpek için de idealdir.

 • Perakende tekstil ticareti ve gastronomi için idealdir.

Oto koltukları:
Hangi döşeme kumaşından yapılırsa yapılsın, araba koltukları sık sık ıslak ve kirli giysilerle kullanılırlar. Araba kapısının her açılış ve kapanışında, hava yağmurlu ise koltuklar bir parça ıslanırlar. Bunun sonucunda koltuklarda kireç ve kirli kenarlar oluşur. Nano ile kaplanmış koltuklarda kirler yüz eyde kalır ve koltuk kumaşının liflerine nüfuz edemezler.

Oto ticaretinde çalışanlar ve otomobil kulüpleri için idealdir